O NAS - WSPÓŁPRACA - REKLAMA - POLITYKA PRYWATNOŚCI


Kim jesteśmy, co robimy i o czym jest ten blog?


Cześć, cieszymy się, że tu jesteś :) Nazywamy się Maja i Marcin (Travelki). Jesteśmy małżeństwem uwielbiającym podróżowanie samochodem na własną rękę. Przez ostatnie 10 lat udało nam się wspólnie przebyć ponad 130 tys. km jeżdżąc i zwiedzając cieplejszą stronę Europy :) Włochy, Chorwacja i Grecja to wiodące kierunki naszych wojaży. Na naszym blogu znajdziesz wiele relacji, inspiracji, zdjęć oraz wskazówek dotyczących odwiedzonych miejsc i krajów. 

W przerwach pomiędzy planowaniem kolejnych road tripów zdarza się nam polecieć także w dalsze, nieco bardziej egzotyczne miejsca. Każda nasza podróż kończy się jednak w tym samym miejscu. W Olsztynie na Warmii. To właśnie jego urokami i walorami cieszymy się na co dzień.


Kontakt z nami: travelek24@gmail.comPolityka prywatności 


Współpraca / Reklama Na naszym blogu jest możliwa reklama. Jeżeli masz propozycje lub ciekawy pomysł, który wpisuje się w tematykę bloga i chcesz
z nami nawiązać współpracę napisz do nas: travelek@gmail.com
Pozwól, że przedstawimy tobie, kilka możliwości takiej współpracy:

* wyjazd sponsorowany / fotoreportaż z wyjazdu wraz z artykułem/ami na blogu

* zaproszenie do zrecenzowania obiektów gastronomicznych czy hotelowych / artykuł na blogu wzbogacony zdjęciami obiektu

* długofalowa współpraca z markami

* promocja twoich produktów / usług w naszych Social Mediach: facebook, youtube, instagram


Nasz blog został doceniony przez biuro podróży Rainbow i znalazł się na 5 miejscu w rankingu najciekawszych blogów o Grecji --> Tu znajdziesz ranking


W rankingu blogów podróżniczych 2018 znaleźliśmy się w pierwszej 100 pośród 525 blogów o tej samej tematyce biorących udział w rankingu.  To wysoki wynik biorąc pod uwagę, że pojawiliśmy się w nim po raz pierwszy.Przykładowe statystyki bloga Travelek24


*okres od 01.08.2020-31.08.2020 Google Analytics


Dodaj podpis

Travelek24 w Social Mediach
Ponad 90% naszych odbiorców pochodzi z Polski, najwięcej mieszka w województwie warmińsko-mazurskim (około 15%) oraz mazowieckim (10%). Więcej szczegółów dotyczących demografii na poniższej infografice.Naszą wspólną pasją obok podróżowania jest fotografia, którą Maja zajmuje się zawodowo.  Wykonuje sesje rodzinne, kobiece i dziecięce. Chcesz dowiedzieć się więcej  Tutaj znajdziesz kontakt i profil.


Maja i Marcin 
Travelek24
                                                                               
  
Komentarze

  1. Cudownie :))))))))))))))) Juri :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wlasnie wrocilismy z plazy w Vada.Jednym slowem boskie,woda w trzech odcieniach no i ten zachod slonca piekny.polecam goraco.Z Pisy 40 min jazdy samochodem przez gory z ktorych widoki zapieraja dech.Super!!!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

O nas
Cześć tu Maja i Marcin (Travelki). W 2013 roku założyliśmy blog Travelek24.pl. Jesteśmy małżeństwem uwielbiającym podróżowanie samochodem na własną rękę. Włochy, Chorwacja i Grecja to wiodące kierunki naszych wojaży. W przerwach pomiędzy planowaniem kolejnych wyjazdów zdarza się nam polecieć także w dalsze, nieco bardziej egzotyczne miejsca. Każda nasza podróż kończy się jednak w tym samym miejscu. W Olsztynie na Warmii. To właśnie jego urokami i walorami cieszymy się na co dzień.